Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,29 Carat Elmas Damla Tasarım Yüzük

18.051,00 TL

İhtaşımın en gözde parçası olan elmas altın yüzüğün üzerinde süzülerek ahenk içinde sıralanırken, odak noktasındaki göz alıcı elmasın derinliğinde bütünleşerek kusursuz ve büyüleyici bir Elmas damla tasarım yüzük, geceye imzanızı atmak için tüm asaletiyle sizleri bekliyor.

Stok Kodu ELM2E03545
Barkod ELM2E03545
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Damla Tasarım Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Damla Tasarım Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Damla Tasarım Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Damla Tasarım Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Damla Tasarım Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,0708KVS1G
0,2208KVS1G