Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,06 Carat Elmas Gül Beştaş Yüzük

9.121,00 TL

Elmas beştaş yüzük, sadakat ve sözünü tutmanın sembolü olarak görülür. Elmas, binlerce yıl boyunca bir zenginlik sembolü olmuştur ve bereketi çeken bir dışavurum taşı olarak kabul edilir. Altının asaletiyle elmasın eşsiz parıltısı bir araya gelerek ve elmasın gül sembolünün içine yorumlanması klasik bir görünüme baş kaldıran Elmas beştaş yüzük ile her anı büyülemeye ve özel kılmaya hazır mısınız?

Stok Kodu ELM1S00098
Barkod ELM1S00098
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Gül Beştaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Gül Beştaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Gül Beştaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Gül Beştaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Gül Beştaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,0608KSI1G
Yorumlar
Yorum Yap