Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,24 Carat Elmas Set Gül Kolye

16.621,00 TL

Elmas, sadakat ve sözünü tutmanın sembolü olarak görülür. Elmas, binlerce yıl boyunca bir zenginlik sembolü olmuştur ve bereketi çeken bir dışavurum taşı olarak kabul edilir. Elmas ne kadar büyükse oradaki bereketinde o kadar fazla olduğuna inanılır. Altının asaletiyle elmasın eşsiz parıltısı bir araya gelerek zarif bir görünüme imza atıyor. Elmas Set Gül Kolye ile kendini özel ve güçlü hisset!

Stok Kodu ELM2M03180
Barkod ELM2M03180
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Set Gül Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Set Gül Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Set Gül Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Set Gül Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Set Gül Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,0608KVS1G
0,1808KVS1G