Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,23 Carat Elmas Tasarım Bileklik

23.170,00 TL

Elmas, binlerce yıl boyunca bir zenginlik sembolü olmuştur ve bereketi çeken bir dışavurum taşı olarakta kabul edilir. Altının asaletiyle elmasın eşsiz parıltısı bir araya gelerek estetik duruşuyla Elmas Tasarım Bileklikte yorumlanan bu nadide parçayla her anı büyülemeye ve özel kılmaya hazır mısın?

Stok Kodu ELM2O03086
Barkod ELM2O03086
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Tasarım Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Tasarım Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Tasarım Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Tasarım Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Tasarım Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,2308KVS1G