Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,18 Carat Elmas Tasarım Yüzük

16.859,00 TL

Sıradışı ve kendini şımartmayı seven kadınlara kendini özel hissettirecek Elmas Tasarım Yüzük, elmasın ihtişamlı tavrı, altının asaletiyle elmasın eşsiz parıltısı bir araya gelerek köpük simgesinin estetik duruşuyla Elmas Lal Köpük Yüzükte yorumlanan bu nadide parçayla her anı büyülemeye ve özel kılmaya hazır mısın?

Stok Kodu ELM1M00028
Barkod ELM1M00028
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Tasarım Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Tasarım Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Tasarım Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Tasarım Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Tasarım Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,1808KSI1G