Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,05 Carat Pırlanta Efektli Sırataş Yüzük

10.762,00 TL

Sırataş pırlanta yüzüğün estetik stili, prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Pırlanta sırataş yüzük, genellikle evliliğin beşinci yılından sonra tercih ediliyorken, her bir taş farklı anlamları vurguluyor. Mutluluk, huzur, sadakat, aşk ve bereket, bu yüzüğün temel taşlarını ifade ediliyor. Sırataş beştaş yüzük, yüksek montürü, dinamik görünümü ile kendi gücünü hissetmeni sağlıyor. Beyaz altının anlamlı duruşu parmaklarını kavramak için seni bekliyor.

Stok Kodu PRL3N07231
Barkod PRL3N07231
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Efektli Sırataş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Efektli Sırataş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Efektli Sırataş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Efektli Sırataş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Efektli Sırataş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,0514KSI1F