Çağrı Merkezi: 444 0 626

ROBERTO BRAVO Soul Dance Altın Kolye

19.651,00 TL

Evrensel olarak dönüşüm ve değişimi temsil eden kelebek stili, zarif vurgunun da biricik nişanesi oluyor. Yepyeni bir başlangıç veya yepyeni bir düşünce tarzını ifade etmenin en iyi yolu haline geliyor. Saf sevginin en derin anlamı olan kelebek, altın renk ile sana ihtişamlı ve görkemli bir duruş katıyor. Kenarlarında bulunan taşlar görkemine ışıltı ekliyor ve seni etkileyici bir görünüme büründürüyor. Altın topların sıralandığı zincir kısmı, ışıltını çarpıcı bir hale getiriyor.

Stok Kodu 14A0L19428
Barkod 14A0L19428 - Gram : 10,74 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 10,74 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Soul Dance Altın Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Soul Dance Altın Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Soul Dance Altın Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Soul Dance Altın Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Soul Dance Altın Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap