Çağrı Merkezi: 444 0 626

ROBERTO BRAVO Kelebek Global Warming Bileklik

14.482,00 TL

Kelebeğin efsunlu görünümü, mavinin tutkulu rengi, ruhuyla özgür, rüzgar gibi pozitif... Kelebeğin narin tavrı altının tehlikeli ihtişamıyla bütünleşiyor. Roberto Bravo'nun kusursuz Global Warming Koleksiyonundan altın kelebek bileklik, duru ve narin zincir tasarımı ile doğanın büyülü atmosferinde mavilikler içinde seni kaybolmaya davet ediyor.

Stok Kodu 14A3M96677
Barkod 14A3M96677 - Gram : 3,74 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,74 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Kelebek Global Warming Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Kelebek Global Warming Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Kelebek Global Warming Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Kelebek Global Warming Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Kelebek Global Warming Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.