Çağrı Merkezi: 444 0 626

ROBERTO BRAVO Global Warming Bileklik

8.038,00 TL

Roberto Bravo'nun el yapımı eşsiz mücevherleri, Global Warming Koleksiyonu ile taçlanıyor. Altın kelebek bileklik, kanatlarında altın sarısından laciverte çalan drage geçişleri ile estetiği yeniden şekillendiriyor. Zarafet dolu tarzı ile evrensel olarak değişimi ve dönüşümü simgeleyen kelebek altın bileklik; her gününde yeni başlangıçlar için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2M68323
Barkod 14A2M68323 - Gram : 3,65 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,65 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Global Warming Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Global Warming Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Global Warming Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Global Warming Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Global Warming Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.