Çağrı Merkezi: 444 0 626

ROBERTO BRAVO 14 Ayar Kelebek Küpe

15.940,00 TL

Renkli taş vurgusu, Roberto Bravo özel koleksiyonu ile tarzına ihtişam katıyor. Evrensel olarak dönüşüm ve değişimi temsil eden kelebek stili, zarif vurgunun da biricik nişanesi oluyor. Yepyeni bir başlangıç veya yepyeni bir düşünce tarzını ifade etmenin en iyi yolu haline geliyor. Saf sevginin en derin anlamı olan kelebek, renkli taşların varlığı ile sevgi dolu ve rengârenk bir insan olduğunu ifade ediyor.

Stok Kodu 14A9O35606
Barkod 14A9O35606 - Gram : 3,31 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,31 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Kelebek Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Kelebek Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Kelebek Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Kelebek Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Kelebek Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap