Çağrı Merkezi: 444 0 626

PİANO 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Tektaş Kolye

8.972,00 TL

Tektaş kolye zariftir, tektir ve özeldir... Aşkın ve sevginin en ışıltılı, en anlamlı sembolüdür. İnceden kalına yuvarlak altın tasarımının ortasında parıltısıyla senin biricik ve tek olduğunu hissettirecek Tektaş kolye minik çiçek detayıyla kalp atışlarını hızlandıracak.

Stok Kodu 14A3N95346
Barkod 14A3N95346 - Gram : 2,73 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,73 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Tektaş Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Tektaş Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Tektaş Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Tektaş Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Tektaş Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.