Çağrı Merkezi: 444 0 626

PİANO 14 Ayar Sarı Altın Mavi Mineli Vidalı Küpe

7.343,00 TL

Sade ve şık görünümüyle kalbini fethedecek tasarımıyla Altın Küpe, tarz sahibi kadınların buğulu güzelliğine güzellik katıyor. Sende tarzını eşsiz bir takıyla tamamlamak istiyorsan bu altın küpe estetik duruşuyla ve dingin mavi rengi ile tam sana göre!

Stok Kodu 14A23E04075
Barkod 14A23E04075 - Gram : 2,30 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,30 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Mavi Mineli Vidalı Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Mavi Mineli Vidalı Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Mavi Mineli Vidalı Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Mavi Mineli Vidalı Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Mavi Mineli Vidalı Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.