Çağrı Merkezi: 444 0 626

MAKDİS Pırlanta 0,72 Carat Badem Tırnak Tektaş Yüzük

73.969,00 TL

Badem tırnak detayı teninizin narin dokusunda yeniden yorumlanıyorken; tektaş yüzük ışıltısı daima çarpıcı kalıyor. Beyaz altının ilham veren kuvveti, tektaşın zarif estetiği ile birleşiyor. Işıltı ve mutluluğun ifadesi olan, trendlerden hiç düşmeyen Badem Tırnak Tektaş Yüzük sade ve klasiğin modern tavrıyla bütünleşerek zarif kadınlarımızın tercihi olmaya devam ediyor.

Stok Kodu PRL3M06753
Barkod PRL3M06753
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Badem Tırnak Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Badem Tırnak Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Badem Tırnak Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Badem Tırnak Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Badem Tırnak Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,7214KSI1F