Çağrı Merkezi: 444 0 626

GENOLA 14 Ayar Üç Renkli Tasarım Yüzük

7.313,00 TL

Sarı, beyaz ve bronz altının üçlü arkadaşlığı modern tasarım ile buluşuyor. Asimetrik ve hafif dalgalı modeli ile farklı bir tarzı vurguluyor. Altın yüzüğün güçlü ve ihtişamlı görünüşüyle her ortamda şık bir görünüm yakalamaya hazırsın.

Stok Kodu 14A1E56106
Barkod 14A1E56106 - Gram : 5,47 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,47 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Tasarım Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Tasarım Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Tasarım Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Tasarım Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Tasarım Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.