Çağrı Merkezi: 444 0 626

GENOLA 14 Ayar Sarı Altın Tasarım S Harf Kolye

28.599,00 TL

Üç boyutlu görünümü ile göz alıcı bir etki oluşturuyor. Her baktığında, sana ilham verecek sihirli dokunuş onda! Çiçekli ve taşlı tasarımı ile onun baş harfi, kalp atışını hızlandırıyor. Altın Harf Kolye ile kendin veya aşkın için en değerli, en anlamlı dokunuş, yeni nesil zarifliği ile seni bekliyor!

Stok Kodu 14A23E00780
Barkod 14A23E00780 - Gram : 9,36 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 9,36 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım S Harf Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tasarım S Harf Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım S Harf Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tasarım S Harf Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tasarım S Harf Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.