Çağrı Merkezi: 444 0 626

GENOLA 14 Ayar Sarı Altın Arı Charm Çocuk Bileklik

8.191,00 TL

Charm çocuk bileklik, rengarenk neşenin eşsiz mutluluğunu özel anlamı ile şekillendirmeni sağlıyor. Arı, uğur böceği ve kebek figürlü charmı ile çocuk bilklik, miniğine renk ve neşe katmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1M42240
Barkod 14A1M42240 - Gram : 5,30 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,30 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Arı Charm Çocuk Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Arı Charm Çocuk Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Arı Charm Çocuk Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Arı Charm Çocuk Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Arı Charm Çocuk Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.