Çağrı Merkezi: 444 0 626

GENOLA 14 Ayar Sarı Altın A Harf Çocuk Bileklik

8.632,00 TL

Çocuk harfli bileklik, harflerin parlaklıklarını ve minik taşların ışıltısını minikleriniz için yansıtıyor. Çocuk harfli bileklik, iç içe geçmiş halkaların tok ve rahat görünümü ile miniklerinizin her gününde rahatça kullanacağı tamamlayıcı bir parça oluyor.

Stok Kodu 14A1E55983
Barkod 14A1E55983 - Gram : 7,16 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 7,16 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın A Harf Çocuk Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın A Harf Çocuk Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın A Harf Çocuk Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın A Harf Çocuk Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın A Harf Çocuk Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.