Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA X Çağla Gurmet Küpe

19.975,00 TL

Gurmet altın küpe, parıltısını ve minik taşların ışıltısını senin için yansıtıyor. Altın gurmet küpe, sıradışı görünümüyle asil bir duruş sergiliyorken, iç içe geçmiş halkaların tok ve rahat görünümü ile her gününde rahatça kullanabileceğin tamamlayıcı bir parça oluyorken, üç boyutlu zinciri ile farklı bir estetik kazanıyor.

Stok Kodu 14A24O02920
Barkod 14A24O02920 - Gram : 5,57 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,57 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan X Çağla Gurmet Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak X Çağla Gurmet Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan X Çağla Gurmet Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz X Çağla Gurmet Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

X Çağla Gurmet Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.