Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA Çağla X Ema 7 Mm Gurmet Bileklik

33.192,00 TL

Altın gurmet bileklik, kalın ve geniş halkaları ile yoğun bir stili ihtişamlı görünüm ile yansıtıyor. Altın bilekliğin rahat kullanım sağlayan kilit kısmı dikkat çekici bir tasarım oluyorken, hem özel hem günlük kullanımlarında memnun olman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A24Y05900
Barkod 14A24Y05900 - Gram : 10,49 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 10,49 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Çağla X Ema 7 Mm Gurmet Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Çağla X Ema 7 Mm Gurmet Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Çağla X Ema 7 Mm Gurmet Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Çağla X Ema 7 Mm Gurmet Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Çağla X Ema 7 Mm Gurmet Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.