Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA Çağla Nazar Boncuklu Küpe

9.394,00 TL

Sıralı minik taşların birleşimi güzelliğine olan vurguyu en üst düzeye çıkarıyor. Mavi nazar boncuğu ortamın kötü enerjilerinden seni koruyorken, ışıltını ve pozitif enerjini her yere yayıyor. J küpe şıklığı stiline fark katıyor ve dikkat çekici olman için son dokunuş olduğunu vurguluyor.

Stok Kodu 14A1E58746
Barkod 14A1E58746 - Gram : 6,29 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,29 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Çağla Nazar Boncuklu Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Çağla Nazar Boncuklu Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Çağla Nazar Boncuklu Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Çağla Nazar Boncuklu Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Çağla Nazar Boncuklu Küpe  kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap