Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA Çağla Nazar Boncuklu Gurmet Bileklik

13.478,00 TL

Nazar boncuklu gurmet bileklik, zincir tasarımı ile rahat ve spor bir tarzı yakalıyorken, gurmet stili yenilikçi yönünü vurguluyor. Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Bu güzellik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor.

Stok Kodu 14A1E58745
Barkod 14A1E58745 - Gram : 10,22 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Çağla Nazar Boncuklu Gurmet Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Çağla Nazar Boncuklu Gurmet Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Çağla Nazar Boncuklu Gurmet Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Çağla Nazar Boncuklu Gurmet Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Çağla Nazar Boncuklu Gurmet Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap