Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA Çağla Kalkan Yüzük

4.988,00 TL

Kalkan içerisinde bulununan kutup yıldızı, gökyüzündeki en parlak yıldızdır. Her zaman kuzeyi gösterdiğinden yön bulma özelliğini de ifade ediyor. Kalkan ise korunmayı ve dirayeti temsil ediyor. Yaşamda daima kendi ışığınla doğru yoldan ilerlerken, güçlü ve sarsılmaz yönünü vurguluyor. Siyah, asillik, güç ve kararlılığı; sarı, enerji, zekâ, mutluluk ve arzu duygularını çarpıcı şekilde anlatıyor. Kalkanın kenarlarında bulunan taşlar ise bu gücün ve enerjinin daima korunduğunu hatırlatıyor. Ema Kalkan Altın Yüzük doğru yön için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1E58739
Barkod 14A1E58739 - Gram : 3,34 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,34 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Çağla Kalkan Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Çağla Kalkan Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Çağla Kalkan Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Çağla Kalkan Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Çağla Kalkan Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap