Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA Çağla Hilal Yüzük

5.222,00 TL

Ayın en taze ve ilk günlerinden aldığı hilal görünüm, sana yeni başlangıçların umut vaad ettiğini hatırlatıyor. Çağla hilal altın yüzüğün ortasındaki nazar boncuk, kötü enerjilerden etkilenmemen için tüm başlangıçlarında yanında oluyor. Hilalin ortasını çevreleyen minik taşlar ışıltını tüm ihtişamı ile çarpıcı hale getiriyor.

Stok Kodu 14A1E58743
Barkod 14A1E58743 - Gram : 4,14 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Çağla Hilal Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Çağla Hilal Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Çağla Hilal Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Çağla Hilal Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Çağla Hilal Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap