Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA Çağla Hilal Altın Küpe

8.604,00 TL

Ayın en taze ve ilk günlerinden aldığı hilal görünüm, sana yeni başlangıçların umut vaad ettiğini hatırlatıyor. Çağla hilal altın küpenin ortasındaki nazar boncuk, kötü enerjilerden etkilenmemen için tüm başlangıçlarında yanında oluyor. Hilalin ortasını çevreleyen minik taşlar ışıltını tüm ihtişamı ile çarpıcı hale getiriyor.

Stok Kodu 14A1E58742
Barkod 14A1E58742 - Gram : 6,15 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Çağla Hilal Altın Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Çağla Hilal Altın Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Çağla Hilal Altın Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Çağla Hilal Altın Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Çağla Hilal Altın Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap