Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Üç Renkli Toplu Bileklik

4.819,00 TL

Hasır örmenin otantik tarzı, altın topların modern tasarımı ile buluşuyor. Toplu altın bileklik, sarı, beyaz ve bronzun zamansız renklerini bileğinde topluyor. Altın bileklik tasarımı, hareketli görünümü ve şık stili, her gününde memnun kalman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1L54744
Barkod 14A1L54744 - Gram : 3,89 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,89 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Toplu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Toplu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Toplu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Toplu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Toplu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.