Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Üç Renkli Nazar Pullu Bileklik

4.311,00 TL

Zincirli bilekliğin modern tarzı, altın topları nazar boncukları ile buluşturuyor. Toplu altın bileklik, sarı, beyaz ve bronzun zamansız renklerini bileğinde topluyor. Altın bilekliğin plakalı tasarımı, hareketli görünümü ve koruyucu enerjisi, her gününde memnun kalman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1Y44439
Barkod 14A1Y44439 - Gram : 3,48 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,48 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Nazar Pullu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Nazar Pullu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Nazar Pullu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Nazar Pullu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Nazar Pullu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.