Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Üç Renkli Nazar Çocuk Bileklik

4.326,00 TL

Nazar boncuklu çocuk bilekliği, miniğinizin bileğine güç vermek için hazırlanıyor. Altının sarı, bronz ve beyaz renklerinin birleşimi sadelikten uzak, hareketli tasarımları ve parlak görünümleri için aradığınız parça oluyor. Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Bu güzellik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor.

Stok Kodu 14A1L56082
Barkod 14A1L56082 - Gram : 3,47 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,47 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Nazar Çocuk Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Nazar Çocuk Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Nazar Çocuk Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Nazar Çocuk Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Nazar Çocuk Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.