Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Küp Bilezik

16.361,00 TL

Dorika altın topların geometrik altın küplerle bir araya gelerek zarifliğini taçlandırmak için seni bekliyor. Rose, beyaz ve sarı altının estetik uyumu sadeliğin odak noktasında yerini alıyor. Her kombinine uyum sağlayacak olan Altın Dorika/Küp Bileklik ile narin tavrıyla ruhunu parlatmaya ne dersin?

Stok Kodu 14A23L02278
Barkod 14A23L02278 - Gram : 5,25 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,25 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Küp Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Küp Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Küp Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Küp Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Küp Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.