Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu

9.190,00 TL

İç içe geçmiş çemberlerin etrafında sıralanan altın toplar; sarı, bronz ve beyazın etkisini ışıltılı ve dikkat çekici hale getiriyor. Onlar, yeni nesil yıldızların modern dokunuşlarını kendilerine katıyorlar. Karizmatik ve tarz duruşları, baskın dokunuş haline geliyor.

Stok Kodu 14A3O87859
Barkod 14A3O87859 - Gram : 6,36 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,36 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap