Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Üç Renkli Altın Örme Bileklik

24.132,00 TL

Minik altın topların atomik görünümlü birleşimleri, bileğini pozitif enerji ile kuşatıyor. Birbirlerine örülmüş tasarımları ile altının sarı, bronz ve beyaz renkleri, detayların gücünü hissettirmeye hazırlanıyor. Örme bileklik, altın gücü ile stiline zengin bir hava katıyor.

Stok Kodu 14A1Y44513
Barkod 14A1Y44513 - Gram : 23,19 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Örme Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Örme Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Örme Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Örme Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Örme Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap