Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Üç Renkli Altın Burgu Bileklik

8.935,00 TL

Sarı, bronz ve beyaz altının birbirlerini saran tasarımları, altın bilekliğin zengin renkleri ile bütünlük kazanıyor. Burgu bileklik, sade ve şık stili ile tamamlayıcı parçan olmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2O64336
Barkod 14A2O64336 - Gram : 8,11 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Burgu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Burgu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Burgu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Burgu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Burgu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap