Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Sarı Altın Toplu Tasarım Yüzük

9.939,00 TL

Altının büyüleyici etkisini teninde hissetmeye hazır mısın? Tasarım yüzük, topların eşsiz sıralanaşıyla altına yoğunluk kazandırıyor. Farklı detaylarıyla Toplu tasarım yüzük estetik algılara hitap eden tarzıyla yeni bir stil ortaya koyuyor.

Stok Kodu 14A3M96935
Barkod 14A3M96935 - Gram : 3,12 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,12 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Toplu Tasarım Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Toplu Tasarım Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Toplu Tasarım Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Toplu Tasarım Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Toplu Tasarım Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.