Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Sarı Altın Toplu Halka Küpe

5.362,00 TL

Altın topların gelişmiş, özel ve karmaşık görünümü sofistike sevenleri cezbediyor. Ona her baktığında bir öncekinden daha farklı bir detay görüyorsun. Bu sana uzun bir kullanım sağlıyorken, şıkır şıkır bir görünüm de veriyor. J küpe rahatlığında özel günlerin keyfini yakalıyorken, ışığın her yere yayılıyor.

Stok Kodu 14A1L54805
Barkod 14A1L54805 - Gram : 4,57 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Toplu Halka Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Toplu Halka Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Toplu Halka Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Toplu Halka Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Toplu Halka Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap