Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Sarı Altın Toplu Gerdanlık

26.389,00 TL

Küçüklü büyüklü altın topların birbiri ile ahenk içinde dans ederek bütünleşmesiyle ortaya kusursuz ve sıradışı bir Altın toplu gerdanlık çıkıyor. Odak noktasına doğru yoğunlaşan altın topları adeta bir ağacın ince dallarını andırıyor. Özel gecelerinde tarzını tamamlayacak bir gerdanlık seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23E04182
Barkod 14A23E04182 - Gram : 9,19 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 9,19 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Toplu Gerdanlık ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Toplu Gerdanlık sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Toplu Gerdanlık vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Toplu Gerdanlık ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Toplu Gerdanlık kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.