Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Sarı Altın Toplu Bileklik

8.302,00 TL

Hasır örme toplu bilekliğin ortasında özgür ve rahat bir tavır sergileyen minik altın toplar, esprili bir stili yansıtıyorlar. Hareketli görünümü altının göz alıcı etkisini söz konusu hale getiriyorken, parlaklığı ile seni her ortamda değerli hissettiriyor.

Stok Kodu 14A2H75785
Barkod 14A2H75785 - Gram : 5,50 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,50 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Toplu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Toplu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Toplu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Toplu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Toplu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap