Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Sarı Altın Toplu Baget Yüzük

8.702,00 TL

Baget tarzının altın toplarıyla muhteşem tavrı şıklığınıza şıklık katacak! Modern havasıyla altın topların üç sıra dizilişi, siyahın asil rengiyle çevrelenen ışıltılı taşıyla Altın toplu baget yüzük, klasikliğin dışında farklı bir görünüm isteyenler için kusursuz tasarımıyla duruşunuzda fark yaratın!

Stok Kodu 14A3H98261
Barkod 14A3H98261 - Gram : 3,30 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,30 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Toplu Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Toplu Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Toplu Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Toplu Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Toplu Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.