Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük

4.369,00 TL

Sarı altın topların, yuvarlak biçiminde birleşimi inovatif yanını vurguluyor. Kaos ve farklılıklara aşık biriysen, yansıtıcı bir aksesuar ile şıklık kulvarındaki yerin hazır. Toplu altın yüzük, kendine has üslubu ve farklı montür kısmı ile eğlenceli bir tasarıma dönüşüyor. Radikal tarzın, yeni jenerasyona hitabı kaçınılmazken, zamanın ruhunu yakalamaya hazırlan.

Stok Kodu 14A1A52802
Barkod 14A1A52802 - Gram : 3,06 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,06 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.