Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik

24.496,00 TL

Tasarım altın bileklik, yoğun ve şık görünümü ile ihtişamlı bir tarzı ortaya koyuyor. Altın kolonların, ışıltılı taşlar ile çevrelenmesi ve sıralanması gösterişli bir stili yansıtıyorken, hem özel hem de günlük kullanımlarında memnun etmek için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2Y71741
Barkod 14A2Y71741 - Gram : 24,07 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.