Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Sarı Altın Örme Bİleklik

23.090,00 TL

Minik altın topların atomik görünümlü birleşimleri, bileğini pozitif enerji ile kuşatıyor. Birbirlerine örülmüş tasarımları ile detayların gücünü hissettirmeye hazırlanıyor. Örme bileklik, altın gücü ile stiline zengin bir hava katıyor.

Stok Kodu 14A1Y44512
Barkod 14A1Y44512 - Gram : 22,19 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Örme Bİleklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Örme Bİleklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Örme Bİleklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Örme Bİleklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Örme Bİleklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap