Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Sarı Altın Küp Toplu Bileklik

8.322,00 TL

Sarı altının zengin rengi ile ışıldayan halkalara renkli ikili küpler ışıltı kazandırıyor. Ema küp toplu altın bileklik, salaş ve spor görünümünün yanında zarafeti de ön plana çıkarıyorken her gününe uyum sağlamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2N00718
Barkod 14A2N00718 - Gram : 6,26 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,26 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Küp Toplu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Küp Toplu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Küp Toplu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Küp Toplu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Küp Toplu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.