Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Altın Toplu Hasır Bileklik

6.103,00 TL

Hasır örmenin otantik tarzı, altın topların modern tasarımı ile buluşuyor. Toplu altın bileklik, sarı, bronz ve beyaz altın renklerini zarif ve kararlı bir tarzda bileğinde topluyor. Altın bilekliğin tek sıralı tasarımı, hareketli görünümü ve yuvarlak stili, her gününe uyum sağlamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2T78097
Barkod 14A2T78097 - Gram : 4,70 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Toplu Hasır Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Toplu Hasır Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Toplu Hasır Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Toplu Hasır Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Toplu Hasır Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap