Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Altın Renkli Toplu Zincir Kolye

16.458,00 TL

Rose, beyaz ve altın topların küçüklü büyüklü zincirin aralarına serpiştirilmesi altın kolyeyi şık bir görünüme kavuşturuyor. Altın Boncuk Kolye sade ve şık tasarımıyla üzerinde parlamayı hak ediyor. Sade ve şık bir görünüme kavuşmak bu altın kolye ile mümkün!

Stok Kodu 14A23E04253
Barkod 14A23E04253 - Gram : 6,07 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,07 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Renkli Toplu Zincir Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Renkli Toplu Zincir Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Renkli Toplu Zincir Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Renkli Toplu Zincir Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Renkli Toplu Zincir Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.