Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Altın Nazar Çocuk Bileklik

4.687,00 TL

Hasır örmenin otantik tarzı, altın topların modern tasarımı ile buluşuyor. Toplu altın bileklik, sarı, beyaz ve bronzun zamansız renklerini bileğinde topluyor. Bilekliğin ortasında grek desen nazar boncuğu bulunuyor. Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Bu güzellik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Altın bilekliğin tek sıralı tasarımı, hareketli görünümü, sade ve şık stili; her gününde memnun kalman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1Y44524
Barkod 14A1Y44524 - Gram : 3,93 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Nazar Çocuk Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Nazar Çocuk Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Nazar Çocuk Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Nazar Çocuk Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Nazar Çocuk Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.