Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Altın Nazar Boncuk Yonca Kolye

7.729,00 TL

Dört yapraklı yonca, iyi şansı ifade ediyor. Şansın doğrultusunda kenar kısmındaki işçilik ile üç boyutlu bir görünüm sağlıyor. Hareketli nazar boncuğu, seni kötü enerjilerden koruyor. Yonca üzerinde yer alan kesikler ile illüzyonist bir görünüm elde ediliyor. Işıltılı ve görkemli şansın sade şıklığında son dokunuş olmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1L54728
Barkod 14A1L54728 - Gram : 5,67 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,67 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Nazar Boncuk Yonca Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Nazar Boncuk Yonca Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Nazar Boncuk Yonca Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Nazar Boncuk Yonca Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Nazar Boncuk Yonca Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap