Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Altın Çağla X Ema Gurmet Bileklik

13.226,00 TL

Gurmet altın bileklik, parıltısını ve minik taşların ışıltısını senin için yansıtıyor. Altın gurmet bileklik, iç içe geçmiş halkaların tok ve rahat görünümü ile her gününde rahatça kullanabileceğin tamamlayıcı bir parça oluyorken, tok görünümlü zinciri ile güçlü bir estetik kazanıyor.

Stok Kodu 14A2Y71731
Barkod 14A2Y71731 - Gram : 10,58 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan  14 Ayar Altın Çağla X Ema Gurmet Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak  14 Ayar Altın Çağla X Ema Gurmet Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Çağla X Ema Gurmet Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Çağla X Ema Gurmet Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Çağla X Ema Gurmet Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.