Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Minima Koleksiyon Yıldız Yüzük

9.518,00 TL

Kombinlerinin yıldız parçası olmaya aday Minima koleksiyonundan yıldız yüzük ile her anında mavi ışıltılar altında parlamaya ne dersin? Altının göz alıcı parlaklığı, mavinin dinginliği ile birleşerek ruhuna eşlik etmek için seni beklemekte...

Stok Kodu 14A3O88308
Barkod 14A3O88308 - Gram : 3,34 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,34 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Minima Koleksiyon Yıldız Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Minima Koleksiyon Yıldız Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Minima Koleksiyon Yıldız Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Minima Koleksiyon Yıldız Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Minima Koleksiyon Yıldız Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.