Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Minima Koleksiyon Turuncu Mineli Yüzük

7.533,00 TL

Kusursuz Minima koleksiyonundan zarif tasarımıyla ön plana çıkan altın yüzük,turuncu minenin enerjisiyle ve altının ışıltısıyla hayatının yıldızı olmaya ne dersin? Minimal ve şık duruşuyla sadeseverlerin radarına girecek olan bu altın yüzük her gününde en yakın arkadaşın değer.

Stok Kodu 14A3S03022
Barkod 14A3S03022 - Gram : 2,06 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,06 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Minima Koleksiyon Turuncu Mineli Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Minima Koleksiyon Turuncu Mineli Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Minima Koleksiyon Turuncu Mineli Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Minima Koleksiyon Turuncu Mineli Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Minima Koleksiyon Turuncu Mineli Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.