Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Minima 14 Ayar Altın Burç Kolye

10.877,00 TL

Burçlar, yıldız haritalarına göre ortaya çıkarılan, bireylerin kişilik özelliklerini bildiren ve değerlendiren bir alandır. Burçlar doğum günlerine bağlı olarak ateş, toprak, hava ve su gruplarından birisine dahil oluyorlar. Ateş grubunda; koç, aslan ve yay burçları, toprak grubunda; boğa, başak ve oğlak burçları, hava grubunda; ikizler, terazi ve kova, su grubunda; yengeç, akrep ve balık burçları bulunuyor. Kolyenin içerisindeki işaretler, her bir burcu ifade eden sembollerdir. Lacivert renk ile ifade edilmeleri, uzayı vurguluyor. Kolyenin kenar kısımları bronz altın rengi ile çevrelenmiş ucunda da yıldız yer almaktadır. Yıldız tüm burçların aynı evrende, tüm farklılıklarına rağmen tek ve bütün olduklarını ifade ediyor.

Stok Kodu 14A1A50546
Barkod 14A1A50546 - Gram : 8,28 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,28 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Minima 14 Ayar Altın Burç Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Minima 14 Ayar Altın Burç Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Minima 14 Ayar Altın Burç Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Minima 14 Ayar Altın Burç Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Minima 14 Ayar Altın Burç Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap