Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Fortuna Sarı Beyaz Altın Bileklik

15.727,00 TL

İki sıra hazır bilekliğin zincire uzanan etkisi farklı bir tarzı ortaya koyuyorken uzun süre sıkılmadan kullanabileceğin bir stile dönüşüyor. Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Nazar boncuğu sembolü ile küçük simgelerin büyük güçlerini hisset.

Stok Kodu 14A2E00170
Barkod 14A2E00170 - Gram : 9,61 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 9,61 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Fortuna Sarı Beyaz Altın Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Fortuna Sarı Beyaz Altın Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Fortuna Sarı Beyaz Altın Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Fortuna Sarı Beyaz Altın Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Fortuna Sarı Beyaz Altın Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.