Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Fortuna Koleksiyonu Yonca Kolye

23.668,00 TL

Dört yapraklı yonca doğada nadiren bulunan bir bitki ve çoğunlukla üç yapraklı hali görülüyor. Genel anlamda şans getirdiği ile bilinsede her bir yaprak farklı anlamları vurguluyor: Birinci yaprak inanç, ikinci yaprak umut, üçüncü yaprak aşk, dördüncü yaprak ise şansı ifade ediyor. Dört yaprağın da vâr olmasıı ile her şeyin tam olduğu inancı oluşuyor. Yonca, şansı daima kendine çektiğini, inancını ve aşkını vurguluyor. Yalın ve saf duyguyu anlatıyorken; özgür ve rahat bir tavır sergiliyor. Nazar motifleri ile seni kötü enerjilere karşı koruma altına alıyor.

Stok Kodu 14A3O88285
Barkod 14A3O88285 - Gram : 11,51 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 11,51 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Fortuna Koleksiyonu Yonca Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Fortuna Koleksiyonu Yonca Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Fortuna Koleksiyonu Yonca Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Fortuna Koleksiyonu Yonca Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Fortuna Koleksiyonu Yonca Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.